Sportowe podejście do sprawy

Place zabaw to lokacje, jakie maluchy ochoczo odwiedzają

Wrocław
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
dlatego, jeśli jesteśmy właścicielami prywatnej posiadłości, warto wygospodarować na swojej działce trochę przestrzeni dedykowanej właśnie na plac zabaw


Jeżeli posiadamy nieco wolnej przestrzeni przy domu, warto pomyśleć o tym, aby wykorzystać go na plac zabaw.

Serwis dla maniaków piłki nożnej

piłka nożna
Author: ;/
Source: http://www.flickr.com
Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na całym świecie. Dlatego istnieje FootballBlog. To genialne złączenie bloga wraz z serwisem sportowym mówiącym o sporcie. Świeże|Ciągłe|Otwarte} komentarze, refleksje po rozegranych meczach, wyniki przedstawiane na żywo, profesjonalne relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.

Pływanie kajakiem - zabawa i adrenalina

Ptak nad wodą
Author: Mark Michaelis
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób stawia na nogę albo grę w kosza, jako sport, który zaprząta cały wolny czas. Jednak prawda jest taka, że kiedy pociecha ma te naście lat naprawdę dobrze byłoby pokazać mu, że można inaczej aktywnie o ciekawie spędzać czas.

Jakie wyniki daje regularne ćwiczenie na siłowni?

zajęcia fitness
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie wiele osób regularnie chodzi trenować na siłownię. Na pewno wyniki trenowania na siłowni są nadzwyczaj wielkie, toteż należałoby zastanowić się nad tym jakie konkretnie rezultaty można uzyskać przez regularne ćwiczenia na siłowni.

Cudowana przygoda na drodze oraz nad morzem

rolki-obrazek
Author: Shawn Gay
Source: http://www.flickr.com
Fajna zabawa napędza pogodne emocje. Nie ma czasu na znudzenie, bo po przy okazji występują niespodzianki, a my mamy szansę je odkrywać do spółki z całą grupa.

Odżywki, jakie warto stosować żeby być w dobrej formie

Author: kpri
Po długiej i niezmiernie nużącej zimie zostały już chyba jedynie wspomnienia. Nadchodzące dni z całą pewnością będą coraz cieplejsze, co spowoduje, że będziemy nosić bardziej swobodne ubrania. Nie wszystkim to jednak będzie w pełni odpowiadać, gdyż niektórzy przez okres zimowy zdołali nadrobić kilka niepotrzebnych kilogramów, których teraz nie będzie można zakryć sporą ilością ubrań.

Coś gorącego trzeba mieć przy sobie

Author: Warszawskie Stowarzyszenie DeSki
Jeśli stosujemy sport latem, to wciąż posiadamy przy sobie coś do picia, ponieważ dobrze wydajemy sobie sprawę, że w pewnym czasie złapie nas pragnienie. Niestety zimą przeważnie nie myślimy o odpowiednim nawadnianiu organizmu, a co się z tym łączy, nie zabieramy ze sobą najmniejszych płynów na lodowisko. A zdecydowanie musimy mieć w torbie termos z gorącą herbatą, tak by móc po wszystkim uzupełnić ilość płynów i jednocześnie, żeby móc się trochę rozgrzać od środka.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »