Zdrowi pracownicy jako lokata zapewniająca pracodawcy namacalne zyski.

Zdrowi pracownicy to inwestycja, która przynosi chlebodawcy namacalne korzyści. Specjalne propozycje dla małych i przeciętnych przedsiębiorstw to pełna paleta rozwiązań w obszarze programów profilaktycznych dla biznesów, jakie chcą troszczyć się o zdrowie swoich pracujących. Wykłady i seminaria na temat przeciwdziałania i leczenia wyłonionych schorzeń, np. sposobów walki ze stresem, zapobiegania wadom postawy, to tylko niektóre programy profilaktyczne. Większa część osób pracujących uskarża się na bóle pleców.


profilaktyka dla pracowników
Author: WOJAS
Source: WOJAS
Masaż biurowy w pracy jest wspaniałym wybiegiem na niedyspozycje pojawiające się w miejscu pracy. Jest projektowany dla wszystkich, niezależnie od wieku, czy płci. Jest to krótka, 10-15 minutowa forma, jaka zezwala w pracy rozluźnić się, przynieść ulgę przeciążonym mięśniom, rozładować gromadzące się napięcie, uwolnić się od towarzyszącego nam stresu, również naładować nas energią do dalszych czynności.

W trakcie masażu biurowego w pracy, pracownik siada na specjalnie zaplanowanym ergonomicznym krześle i nie musi zdejmować okryć, albowiem masaż jest przeprowadzany przez okrycie. W czasie masażu nie zostaje naruszona prywatność i intymność pracującego, siada on na specjalnie opracowanym krześle umożliwiającym komfortową pozę. Masaż biurowy z WorkMed polega na rozmasowaniu mięśni grzbietu i szyi, także na barki i kończyny górne.
jak zrelaksować pracowników
Author: RelaxingMusic
Source: http://www.flickr.com
Fachowcy powinni też wyuczyć prawidłowego siedzenia i wstawania, zaproponują zestaw ćwiczeń, które kadra może sama przeprowadzać podczas krótkiej pauzy.


Programy profilaktyczne - www.workmed.pl mają na celu wzbogacanie potencjału wigoru osób pracujących, przez opracowywanie wszechstronnych programów, również wdrożenie ich wyłonionych elementów w życie.


Oferta masażu biurowego w pracy, to program profilaktyczny, który daje odprężenie w miejscu pracy, bez straty czasu na dojazdy. Zaoferowanie pracownikom masażu biurowego w pracy zwiększy pomysłowość, podwyższy dynamikę i pułap koncentracji. Zdrowi i chętni do pracy pracownicy to niższe wydatki, jakie występują w wypadku zwolnień chorobowych.