Luksusowe SPA w Polanicy Zdrój.

Hotel ze SPA w Polanicy Zdrój to pięciogwiazdkowy obiekt w przepięknym otoczeniu.

Stwarza jedyne w swoim rodzaju warunki do odpoczynku i relaksu.
Hotel zapewnia pobyt w wspaniałych pokojach i apartamentach, wyposażonych we wszelkie udogodnienia.Na sześciu pietrach znajdują się ekskluzywne atrakcje, których jedynym celem jest odpoczynek i przyjemność gości hotelowych. Relaksu dostarczy Centrum Spa z kompleksem saun, jacuzzi oraz basenami.
pełen Relaks w SPA w Polanicy
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
W hotelu zaznać też można różnorodnej gamy zabiegów pielęgnacyjnych i poprawiających wygląd, masaży oraz kuracji spa - zobacz -.


Hotel gwarantuje również całą gamę zdrowotnych aktywności fizycznych, animacji dla dzieci oraz wyśmienitą kuchnię. Wszystko to sprawia, że goście są zadowoleni i mają znakomite samopoczucie. W SPA w Polanicy Zdrój można skorzystać z ekskluzywnych zabiegów kosmetycznych i odnowy biologicznej, pakietów odchudzających, odmładzających i relaksujących.

Pensjonat polanica zdrój to wspaniałe miejsce dla romantyków z bogatą ofertą masaży, rytuałów oraz pakietów dla zakochanych. Spa to idealne miejsce dla przyjaciółek oraz przyjaciół pragnących w sposób niekonwencjonalny spędzić wspólne chwile. Obiekt jest też znakomicie przystosowany do organizowania wszelkich spotkań integracyjnych, biznesowych czy okolicznościowych. Centrum SPA http://www.kasun.pl/ jest miejscem głębokiego odpoczynku, które pozwala odzyskać stan harmonii ciała i ducha. Zbawienne działanie wody pozwoli ukoić zmysły i pozwala nabrać sił witalnych. W Centrum SPA do dyspozycji jest: basen z masażerem, basen dziecięcy, 3 jacuzzi, zespół saun: fińska, turecka, łaźnia rzymska, studnia chłodząca oraz górski strumień. Hotel proponuje też bogatą ofertę sportową - do dyspozycji jest - sala fitness, kręgle, kort do tenisa.
Wizyta w Spa w Polanicy Zdrój to unikalne doświadczenie dla ciała i duszy.


To niepowtarzalna okazja, aby spojrzeć w głąb siebie i odkryć nowe pokłady wewnętrznego spokoju i siły, które drzemią głęboko uśpione we wnętrzu każdego człowieka.
Takiej przestrzeni relaksacji, piękna oraz ukojenia dla zmęczonych zmysłów nie znajdzie się nigdzie. SPA inspirowane bogactwem minerałów zapewnia pierwsze tak profesjonalne i całościowe zabiegi z zakresu odnowy biologicznej. Przy zabiegach i masażach wykorzystuje się najwyższej jakości specjalistyczne specyfiki najbardziej ekskluzywnych firm kosmetycznych.Innowacyjne zabiegi, z jakich można skorzystać w 7 gabinetach SPA, oparte są na skutecznych produktach. Umożliwiają nie tylko ukojenie, ale też regenerację naturalnych sił witalnych, poprawę kondycji, wyglądu i nastroju.