Bilety lotnicze na wakacje

Na urlop najlepiej udać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najwygodniejszy, najbezpieczniejszy i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są ludzie nie znoszący latania, tacy których nigdy nie przekona się w żaden sposób do podróżowania w powietrzu.
Author: Hyougushi
Twierdzą oni, że latanie jest niebezpieczne a samoloty się psują. Niestety w wielu mediach mówi się głośno o wypadkach samolotów, a nikt nie krzyczy na prawo i lewo o tym jak wiele jest kolizji samochodowych. Jeśli porównamy wartości okazuje się, że to podróże autami są dużo bardziej ryzykowne.

Ponadto są również dużo bardziej kosztowne. Aktualne koszty benzyny nie pozwalają na dotarcie na urlop (www.eccotravel.eu/kanada/) za mniej niż około siedemset złotych, nawet jeśli jedziemy tylko nad nasze morze. Tanie bilety lotnicze można nabyć już za sto – dwieście złotych, szczególnie jeśli planujemy wylecieć do któregoś z europejskich miast. Naturalnie, im większa odległość, tym drożej, lecz są zakątki na świecie, do których autem nie da się dotrzeć wcale.

Latanie samolotem jest też o wiele wygodniejsze, szczególnie z tego powodu, że trwa o wiele krócej. Do najpopularniejszych turystycznych miejscowości w Turcji czy Egipcie lot trwa około dwie godziny. Autem można tam dotrzeć w dwa, trzy dni. Różnica jest wielka.

Naturalnie, każdy wybiera się na urlop - eccoholiday.com/region/hiszpania/costa-del-sol/ - w taki sposób w jaki lubi i w jaki jest mu wygodnie. Jeśli ktoś woli objazdówkę po świecie, to samochód jest idealnym wyjściem. Gdy jednak mamy ustalony punkt docelowy zdecydowanie warto rozważyć wariant przemieszczenia się tam drogą powietrzną.