Serwis dla maniaków piłki nożnej

piłka nożna
Author: ;/
Source: http://www.flickr.com
Piłka nożna (musisz mieć koszulki reprezentacji Polski) to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na całym globie. Dlatego został stworzony FootballBlog. To genialne złączenie bloga wraz z serwisem sportowym. Otwarte opinie, refleksje po rozegranych meczach, wyniki przedstawiane na żywo, profesjonalne relacje z meczów, analizy rozegranych spotkań.

Ligi zagraniczne, Ekstraklasa, reprezentacja Polski. Ciekawie przygotowane informacje, porady eksperta, skróty video z najlepszymi odcinkami meczów. Gole Ekstraklasy, gole z meczów międzynarodowych i lig zagranicznych, również filmiki z genialnymi oraz śmiesznymi golami.

W portalu jest także miejsce na historię piłki nożnej także historię piłki nożnej w naszym kraju. Miłośnicy ciekawostek napotkają informacje o odmianach futbolu, instytucjach piłkarskich. Znajdą futbolowe historie i życiorysy najgenialniejszych zawodników świata.

Blog przedstawia wszystkie mistrzostwa świata w piłce nożnej, mistrzostwa Europy w piłce nożnej i europejskie puchary. Użytkownicy znajdą tu również informacje o FIFA, UEFA, PZPN oraz innych instytucjach piłkarskich z całego globu. FootballBlog to też przepisy gry w piłkę, amatorskie kopanie w gałę oraz piłkarski słownik. Z wielką przyjemnością przedstawiamy najpiękniejsze oraz pełne seksu WAGs, czyli kobiety - żony, narzeczone i sympatie - piłkarzy. Kobiety piłkarzy to również - studiostomatologiczne.pl - temat silnie związany z piłką nożną.W cyklach serwisu można znaleźć na przykład "Opowieści Króla Kibiców", czyli niesamowitego Andrzeja "Bobo" Bobowskiego. Blog stara się bić o lepszą piłkę nożną - dlatego autorzy uruchomili kilka akcji, na przykład "Dobra strona kibola" czy "Kamery na boiska!". Każdy polski klub Ekstraklasy posiada swoją stronę z informacjami i ciekawostkami.

FootballBlog to również swoboda myśli i komentarzy. Każdy miłośnik piłki może tutaj napisać swój własny tekst lub skomentować tekst innego użytkownika. Można też brać udział w jednej z wielu licznych sond i ankiet, jakich nie brakuje na tym blogu. Autorzy kibicują naturalnie reprezentacji Polski, ale nie ukrywają sympatii do wszystkich reprezentacji oraz drużyn.

Priorytetem FootballBloga jest popularyzacja swobodnego i nieskrępowanego kibicowania, myślenia o futbolu. Redaktorzy piętnuje wszelkie przejawy chamstwa na stadionach i boiskach, ksenofobię i brak tolerancji.

"Piłka jest okrągła... więc o piłce piszemy na okrągło."


Author: B.S.